• تهران میدان انقلاب ابتدای جمالزاده جنوبی کوچه مهدیزاده پلاک 27
  • تلفن تماس: 02166567020

خدمات دیجیتال مارکتینگ

  • خانه
  • خدمات دیجیتال مارکتینگ
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
راهکارهای کندونت

بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی در شبکه های اجتماعی ما کسب و کار شما را در شبکه های اجتماعی معرفی می کنیم شبکه های اجتماعی واقعاً محبوب هستند و ما به صورت جدی به این مسئله پرداخته ایم. انجام برندسازی، مدیریت پیشرفته شبکه اجتماعی و تولید محتوا از جمله تخصص های ما می باشد. خدمات دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی جزو مهمترین خدمات ما محسوب می شود.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی
http://candonet.ir/wp-content/uploads/2020/04/Search-amico-1-570x570-1.png

بهینه سازی سایت SEO

ما کسب و کار شما را به بالاترین رتبه ارتقا می دهیم برای بهینه سازی وب سایت خود جهت نمایش در موتورهای جستجو، مهندسین SEO ما با انجام فعالیت های سئو داخلی و خارجی، سبب رشد کسب و کار اینترنتی شما می شوند. سئو یکی از مهمترین موارد خدمات دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید.

راهکارهای کندونت

تولید محتوای تصویری

ما ویدئو های با اثر گذاری طولانی مدت برای شما تولید می کنیم اثر گذاری محتوای تصویری، بیشتر از هر اثر دیگری است. ما شریک محتوای خلاق شما هستیم که به رشد کسب و کار شما کمک خواهیم کرد. فرقی نمی کند تولید تیزر تبلیغاتی باشد یا موشن گرافیک و یا عکاسی صنعتی، ما با شما خواهیم بود.

تولید محتوای تصویری
http://candonet.ir/wp-content/uploads/2020/04/Setup-Analytics-amico.png

آنالیز و تدوین استراتژی

ما با تدوین استراتژی درست منابع شما را حفظ می کنیم استراتژی مشخص می کند که ما به کجا خواهیم رسید و چگونه به این هدف دست پیدا خواهیم کرد. ما این کار را با پیدا کردن مشکلات کسب و کار شما و تعریف چشم انداز، برای شناسایی فرصت ها به انجام می رسانیم. یکی از اصلی ترین موارد در خدمات دیجیتال مارکتینگ استراتژی می باشد.

راهکارهای کندونت

تبلیغات در گوگل Google Ads

ما با هر هزینه قابل پرداخت، برای شما تبلیغ می کنیم تبلیغات گوگل یکی از بهترین و سریعترین روشهای بازاریابی برای رشد کسب و کار می باشد. سرویس تبلیغات گوگل ما بهینه شده تا احتیاج های بازاریابی شما را برآورده سازد، پس تبلیغ شما در شهر مورد نظر و در زمان مناسب به مخاطبین هدف نمایش داده خواهد شد.

تبلیغات در گوگل Google Ads
http://candonet.ir/wp-content/uploads/2020/04/Usability-testing-amico.png

تولید محتوای اختصاصی

ما بهترین ها را برای شما آماده می کنیم بازاریابی محتوا یکی از روشهای استراتژیک بازاریابی است که شامل تولید و توزیع محتوای با ارزش و جذاب برای مخاطب هدف می باشد تا مخاطب را مجاب به انجام فعالیت در وب سایت نماید.