خدمات سئو و بهینه سازی سایت

site img 34 خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

اگر قصد گسترش کسب و کار آنلاین خود را دارید، بدون شک تاکنون راه های مختلفی را برای افزایش فروش کالا و یا خدمات خود مطالعه و انجام نموده اید و حتماً به خوبی می دانید که یکی از مهمترینِ این راهها برای بهبود و بهتر دیده شدن کالا و خدمات ، به خدمت گرفتن دانش سئو است. در واقع وقتی از خدمات سئو سایت صحبت می کنیم، منظور به خدمت گرفتن شیوه هایی برای ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو است. بد نیست بدانید چند دهه ای بیشتر از عمر موتورهای جستجو نمی گذرد و اولین موتور جستجو حدود سال 1990 با نام archie کار خود را در فضای اینترنتِ آن زمان آغاز کرد. موتور جستجویِ مطرحِ دنیا گوگل هم، در سال 1996 کار خود را شروع کرد و در این مدت توانسته دنیای انسان ها با اینترنت را دگرگون کند. به این ترتیب اگر قصد دارید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بالاتر ببرید، چاره ای نیست به غیر از اینکه دست به دامان شیوه های بهینه سازی سایت شوید. سئو (SEO) مخفف سه واژه (Search Engine Optimization) می باشد .

گوگل در مدت حضور خود توانسته اسم و رسم خوبی برای خود دست و پاکند و بد نیست بدانید در دنیا از یک اسم تجاری در صحبت های مردم به فعل تبدیل شده است. به این ترتیب کاربران به جای اینکه بگویند فلان کلمه را جستجو کن به یکدیگر می گویند فلان کلمه را گوگل کن!

ما همراه شماییم
images 4 150x150 خدمات سئو و بهینه سازی سایت

آنالیز سرچ

برای اینکه با صرف کمترین زمان و هزینه به صفحه اول گوگل برسیم، نیاز است بدانیم به دنبال چه کلید واژه ( واژه ای که در گوگل سرچ میشود ) هستیم و مخاطبین و سرویس دهندگان این کلید واژه چه کسانی هستند تا راحت تر استراتژی مشخص شود.

انتخاب کلید واژه مناسب

کلیدواژه های مختلفی برای یک مطلب میتوان یافت. اما ما به دنبال بهترین و مناسب ترین آن هستیم. پس با جست و جو و تحقیق این کلیدواژه را پیدا میکنیم و به کار میگیریم
images 8 150x150 خدمات سئو و بهینه سازی سایت
images 5 150x134 خدمات سئو و بهینه سازی سایت

تولید محتوای مرغوب

هرکسی در هر قشری با هر سلیقه ای در صفحات وب چیزی را جست و جو و مطالعه یا تماشا میکند. در واقع همه به دنبال محتوا هستند و محتوای با کیفیت بازدیدکننده بیشتری دارد. یکی از ملزومات رتبه دار شدن در گوگل داشتن محتوای خوب است که ما به شما آن را میدهیم.

سئو ON-Page

گوگل یک سیستم هوشمند است که با الگوریتم هایی که دارد تشخیص میدهد کدام سایت برای اینکه رتبه اول را داشته باشد ، بهتر است . و ما میدانیم که چه مواردی باعث میشود که گوگل زودتر ما را تشخیص دهد و به ما رتبه دهد. پس این موارد را در وبسایت شما پیاده میکنیم تا شما زودتر در گوگل رتبه پیدا کنید.
download 1 150x150 خدمات سئو و بهینه سازی سایت
download 1 150x150 خدمات سئو و بهینه سازی سایت

نگهداری رنک گوگل

سئو یک کار مدت دار نیست و یک پروژه نیست. سئوی خوب یک کار مداوم با صرف تخصص و هنر تولید محتوا است. برای نگه داشتن رتبه وبسایت در گوگل باید هر هفته وقتی گذاشته شود و به سایت شما رسیدگی شود تا رتبه در صفحه اول گوگل حفظ شود.

تولید محتوای حرفه‌ای

اگر قرار باشد مشتری شما در صفحات سایت شما بگردد باید چیزی برای دیدن داشته باشد، مطالب و محتوای مناسب چیزی است که همه به دنبال آن هستند. طوری که حتی اگر کسی اتفاقی به سایت شما آمد برای یک لحظه ام که شده مطالب را مرور کند. این هنر ماست که بتوانیم برای سایت شما مطالبی تهیه کنیم که برای بازدیدکنندگان جذاب باشد و آن ها را در سایت نگه دارد. حتی با تأثیری که میتوان در آن ها داشت آن ها را وادار به خرید از سایت شما کرد. این محتوا از ویدئو و عکس گرفته تا داستان و مطالب خواندنی میتواند مشتری را به خود جلب کند

images 6 150x150 خدمات سئو و بهینه سازی سایت

لیست خدمات این بخش

خدمات ما در این بخش :

 1. طراحی تقویم تولید محتوا
 2. تولید محتوای مرغوب
 3. تبلیغ نویسی حرفه‌ای
 4. داستان سرایی
 5. لینک سازی
 6. سوشیال سیگنال درشبکه های اجتماعی لایک فالو و …
 7. بازاریابی محتوا
 8. سئو با کلمات کلیدی
 9. مشاوره سئو
 10. انجام سئو تخصصی
 11. آنالیز سئو
 12. استراتژی سئو
 13. افزایش سرعت سایت

بسته خدمات سوشیال مارکتینگ: محتوا سازی اینستاگرامی ویژه کسب و کارهای کوچک تا متوسط

20 پست در ماه
4 استوری
مدیریت محتوا
استراتژی
افزایش فالوور و آگاهی از برند
پاسخگویی به کاربران در دایرکت و کامنت ها
آنالیز و ارائه گزارش هفتگی
استراتژی کمپین مسابقه اینستاگرامی و اجرای آن
ارائه برنامه هفتگی
کپشن نویسی و کپی رایتینگ
با 40 درصد تخفیف ویژه نمایشگاه الکامپ فقط فقط ماهانه 540 هزار تومان